Mekanik

Bilindiği üzere ülkemizde otomobil yatırımı ev yatırımından sonra ikinci sırada gelmektedir. Yüksek fiyatlar ile sahip olunan otomobillerin yürütme maliyetleri de ayrı bir sıkıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yetkili servisler dışında alternatif olarak sunulan zincir bakım servisleri ve sanayi siteleri genel olarak siz değerli araç sahiplerinin otomobilleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm getirememektedir. Zincir bakım servisleri sadece bakım ve lastik gibi işlevleri yerine getiri iken sanayi sitelerindeki tamirhanelerin çoğu ise kısıtlı imkanlar ile kalite anlayışından yoksun olarak hizmet vermektedirler. Araç sahiplerinin ve sürücülerinin periyodik bakım dışındaki fren, süspansiyon, debriyaj gibi mekanik işlemlerini de tek çatı altında yaptırabilecekleri kaliteli hizmet noktalarından bir tanesi de Otomobilim İzmir dir.

Ayrıca, aracınızın yürüyen aksam motor ve vites kutusu onarımlarını da alternatif parça seçeneklerimiz ve uzman kadromuz ile garantili olarak uygun maliyetler ile yapmaktayız.

Aracınız ile ilgili her türlü bakım onarımında tek muhatap, kaliteli, sorunsuz ve garantili işlemler için adresiniz Otomobilim İzmir.